shutterstock 206266147

משכנתא הינה הלוואה שנועדה לממן רכישה של נכס פיזי (נדל"ן). המשכנתא (בפירוש העממי) הינה הלוואה מהבנק, שכנגדה ממושכן או משועבד הנכס הנרכש לטובת הבנק. לקיחת משכנתא היא תהליך מורכב הכולל בחינה והבנה של הצרכים הייחודיים שלכם, אפיון השוק ותחזיות פיננסיות אודות העתיד, החלטה לגבי אופי ומבנה ההלוואה, משא ומתן מורכב עם מספר ספקי אשראי (בנקים), וביצוע מהיר של כל הדרישות הטכניות (אישורים ומסמכים).

גם אנשים חכמים, בעלי ידע כלכלי וחשבונאי נרחב מתקשים לקבל החלטות מושכלות בבואם לקחת משכנתא. אשר על כן, הם נדרשים לפנות לאנשי מקצוע מנוסים המתמחים בתחום התכנון והניהול של המשכנתא. המומחים הפיננסיים של סמארט אופשנס בע"מ (Smart Options Ltd) עוסקים בנושאים אלו, והם ישמחו לעמוד לשירותכם בתכנון וניהול המשכנתא הטובה בעבורכם.

הצוות המקצועי שלנו מתמחה בתפירת פתרון אישי לכל לקוח ולכל מצב. ביחד אתכם הצוות יגדיר את צרכי משק הבית בהווה ובעתיד, ויסייע לכם בתכנון וניהול המשכנתא הנכון, החסכוני והייחודי שלכם. תהליך הליווי והייעוץ צפוי לתת לכם ערך מוסף ממשי ומשמעותי, לא רק במועד לקיחת המשכנתא אלא גם הרבה אחרי.

נשמח לעמוד לרשותכם בפגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות.

 

shutterstock 91051631

חברת סמארט אופשנס בע"מ (Smart Options Ltd) מיישמת מודל ובו היא מציעה ללקוחותיה שלושה רבדים שונים של מוצרים, בתחום המשכנתאות. הצוות שלנו ישמח להיפגש אתכם לפגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות, שם נוכל לסקור בפניכם את המוצרים השונים בעיון ובפירוט, ולקבל החלטה מושכלת ביחד אתכם אודות רמת השירות הנדרשת במצב הייחודי שלכם.

המוצרים השונים שאנו מציעים:

  • ייעוץ לפי שעות (CBH)
    ייעוץ משכנתאות במידה התפורה במדויק לצרכי הלקוח. ברמת שירות זו, תוכלו לשלוט בצורה ישירה במשאבים המוקצים לייעוץ המשכנתאות. מוצר זה מומלץ לאנשי מקצוע מנוסים, הצריכים מעט עזרה ומידע עדכני ומסוגלים לבצע את יתר העבודה בכוחות עצמם.
  • ליווי מקצועי ללקיחת משכנתא (CPP)
    חבילה מקיפה, מכוונת מטרה שתיתן מענה לכל צרכי הייעוץ והליווי שלכם, בתהליך התכנון והניהול של המשכנתא. במסגרת מוצר זה תקבלו התחייבות לעבודה משותפת עם הצוות המקצועי שלנו עד לסיום התהליך. מוצר זה מומלץ ביותר למשקי בית שצריכים ליווי וייעוץ מן המסד ועד הטפחות.
  • שירותי יעוץ וביצוע כוללני (VIP)
    חבילה כוללת ומקיפה, שבמסגרתה הצוות שלנו ייתן מענה לכל צרכי הייעוץ והליווי שלכם, בתהליך התכנון, הניהול והביצוע של המשכנתא. מוצר זה כולל את כל המאפיינים שבמוצר הקודם (CPP), אך כולל מרכיב נוסף וחשוב - ביצוע בפועל של כל הפעולות האפשריות בתהליך המשכנתא, בשם הלקוח.

נשמח לעמוד לרשותכם בפגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות.

 

dreamstime m 40139225

הצוות המקצועי שלנו מתמחה בתפירת פתרון אישי לכל לקוח ולכל מצב. ביחד אתכם הצוות יגדיר את צרכי משק הבית בהווה ובעתיד, ויסייע לכם בתכנון וניהול המשכנתא הנכון, החסכוני והייחודי שלכם.

לאחר מכן, יועצי המשכנתאות שלנו יפנו בעבורכם לבנקים למשכנתאות - וינהלו משא ומתן כדי להשיג את ההצעה הטובה ביותר למשכנתא שלכם. כחברה ותיקה העוסקת מזה שנים בתחום הפיננסי, יש לנו קשרי עבודה הדוקים עם הבנקים המסחריים, ולכן נוכל להשיג את התנאים הכוללים הטובים ביותר, שמתאימים לאפיון הייחודי שלכם.

לאחר שנבחר ביחד את ההצעה הטובה ביותר, נתקדם לשלב הביצוע בפועל ונלווה אתכם לאורך כל התהליך הטכני עד לקבלת המשכנתא.

נשמח לעמוד לרשותכם בפגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות.

 

shutterstock 44744536

משכנתא חדשה הינה הלוואה לשם השלמת הכספים הנדרשים לרכישת נדל"ן. משכנתא היא הלוואה בתנאים מועדפים בשעבוד נכס נרכש או נכס קיים.

מומלץ להתחיל את התהליך עם יועץ משכנתאות מקצועי, אמין ומנוסה. יועץ טוב ילווה אתכם בכל התהליך, מההתחלה ועד הסוף. מרכיב חשוב ביותר הינו התהליך של בחירת התמהיל המתאים לצרכים המדויקים של הלקוח. בחירה נבונה ומושכלת יכול להביא לחסכון של עשרות עד מאות אלפי שקלים על פני שנים. על כן שלב ההחלטה אודות תמהיל ההלוואה הינו קריטי.
היתרון הגדול שלנו הוא הניסיון רב השנים בייעוץ פיננסי וניתוחי שוק. בעת בניית תמהיל משכנתא, חברת סמארט אופשנס בע"מ (Smart Options Ltd) מתייחסת לגורמים שונים בהם המצב הפיננסי של הלווים, פריסת תשלומים רצוי, רצונות והעדפות של הלקוחות. התמהיל מותאם אישית ומהווה חליפה התפורה למידותיו של הלקוח ומתחשב בכלל צרכיו.

היועצים המוסמכים של חברת סמארט אופשנס בע"מ (Smart Options Ltd) מנהלים משא ומתן בשם הלקוח על מנת להשיג עבורו את התנאים הטובים ביותר על פי התמהיל שהורכב עבורו. החברה מייעצת ללקוח היכן היא ממליצה עבורו ליטול את המשכנתא. לאורך כל התהליך מלווה היועץ את הלקוחות ומכוון אותם בפעולות הנדרשות מול הבנק וכן על מה יש לשים לב ולהיזהר.

ראוי לציין כי החברה והיועצים שלנו אינם מקבלים שכר או אחוזים מאף בנק או כל גוף כלכלי אחר. טובת הלקוח והעדפותיו הם בראש מעייננו.

נשמח לעמוד לרשותכם בפגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות.

 

shutterstock 154145003

מחזור משכנתא פירושו נטילת הלוואת משכנתא חדשה בתנאים עדיפים על הלוואת המשכנתא הקיימת. מחזור משכנתא הינו תהליך מורכב בו יש לקחת בחשבון מספר גורמים רבים ומגוונים.
הנטייה הטבעית הינו לעיתים קרובות לחשוב על מחזור משכנתא בתור פעולה טכנית שנועדה רק לחסוך כסף, אולם היועצים המקצועיים של חברת סמארט אופשנס בע"מ (Smart Options Ltd) מבצעים אפיון לקוח מקיף ומלא במטרה לזהות צרכים או רצונות חדשים, שלא היו ידועים בהלוואה המקורית. היועצים האישיים שלנו מחפשים כיצד לנצל את ההזדמנות של המחזור, על מנת לבחון מחדש את כל התכונות של ההלוואה הקיימת (שלא להמשיך בדרך לא רצויה) ובמטרה למצוא דרך טובה יותר, שתיתן ללקוח ערך מוסף גבוה יותר, מעבר לחסכון הכספי.

בעת חישוב המחזור יש לקחת בחשבון את שיעור המימון הנלקח בתחילה ואת שיעור המימון הקיים כיום וכן את העלויות הכרוכות במחזור המשכנתא. יש להתחשב ביתרת הקרן ובמסלולים הקיימים, בריבית המשולמת בכול אחד מהמסלולים ובהערכות לעתיד לגביי הקורות בשוק ההון. יש לזכור כי מצב של הורדת ריבית אינו מספיק לבדו כדי לקבל החלטה נכונה האם למחזר את המשכנתא או לא, בניית תמהיל נכון הוא המפתח לכול חיסכון עתידי.

הניסיון רב השנים של יועצי חברת סמארט אופשנס בע"מ (Smart Options Ltd) משחק תפקיד מרכזי ומהווה יתרון משמעותי במחזור משכנתאות.

לאחר בחינה של ההלוואה הקיימת וניתוח מצבה היועצים שלנו יציגו מספר סימולציות אפשריות לחיסכון במצב בו הדבר אפשרי. החברה תנהל את המו"מ מול הגורמים הרלוונטיים.

נשמח לעמוד לרשותכם בפגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות.

 

dreamstime m 10885759

בשנים האחרונות צצות כפטריות אחרי הגשם המון הצעות לרכישת נדל"ן. שדות חקלאיים שמובטח שבעוד מספר שנים יהפכו לשטחי בנייה למגורים. קבוצות רכישה, רכישת נכסי נופש, תמ"א 38, פינוי - בינוי, רכישת מגרשים ובנייה עצמית בערים, כל אלו הינן עסקאות מורכבות בעלות סיכון לא מבוטל שיש לקחת בחשבון.

בחברת סמארט אופשנס בע"מ (Smart Options Ltd) כחלק מתפיסת ניהול הסיכונים הפיננסים, נותנים ייעוץ וליווי צמוד בעסקאות מעין אלה. צוות היועצים האישיים של החברה מלווה את לקוחותיה בתהליך בחינת הפרויקט, הרכישה, המימון, המשא ומתן, והניהול השוטף.

מרכיב חשוב בעסקאות נדל"ן מורכבות, הינו מיפוי מלא ומפורט של הסיכונים הפיננסיים והתפעוליים הגלומים בפרויקט הפוטנציאלי. היועצים המקצועיים שלנו מבצעים בדיקות נאותות מקיפות, על מנת לחשוף בצורה מלאה את מלוא הסיכון, ומשם מתקדמים לעבר ניתוח המצב נוכח התחזיות המאקרו כלכליות, והסקת מסקנות יישומיות אודות כדאיות העסקה ומרכיבי הסיכון שייתכן וראוי לגדר מראש.

המקצועיות, הרצינות, האמינות, אי התלות והניסיון של היועצים האישיים שלנו מבטיחים בחינה מלאה וכוללת של העסקה, מכל צדדיה, לתועלת הלקוח.

נשמח לעמוד לרשותכם בפגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בפגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות.

שם מלא:

טלפון:

אימייל:

הודעה:
Please let us know your message.

inside image en