המון פעמים אנחנו מקבילים פניות מלקוחות לגביי חישובים שהם ערכו במחשבון משכנתא זה או אחר באינטרנט.

להלן כמה עצות כיצד להשתמש נכון במחשבוני משכנתא.

השינויים הצפויים בכלכלת ארה"ב והשפעתם הישירה על הארנק של כל אחד.

מאז ומעולם מושרשת בנו הנטייה התרבותית לשאוף לרכישת דירה למגורים. העלייה במחירי הדיור לא כל כך משפיעה עלינו, וגם אמירות שונות של פוליטיקאים לא יעמדו בדרך הנכספת של רוב הציבור לרכוש דירת מגורים.

רוב בני האדם משתמשים במונח משכנתא, כאשר הם מתייחסים להלוואה לצורך רכישת נכסי דלא ניידי (נדל"ן). נכס יכול להיות דירת מגורים, בית פרטי, קרקע או אפילו חנות. במובן המקצועי, משכנתא מתייחסת לרישום של השעבוד על הנכס לטובת הבנק למשכנתאות (המלווה).


תגידו את האמת – כמה פעמים נכנסתם לסניף הבנק שלכם ואמרתם לעצמכם איזה יופי? מאחורי שולחנות אלה יושבים אנשים שטובתי נמצאת לנגד עיניהם.

 

07/12/16

איפה להשקיע את הכספים של הילדים????

"שימו לב" – זועקות כותרות העיתונים ואתרי הכלכלה, הנפילה בשוק הנדל"ן כבר כאן! עוד חברת בניה נופלת, אחוזי הזכאים לפרוייקט "מחיר למשתכן"  שמבטלים את זכייתם כבר עבר את ה20%, וכבר יש רוויה בשוק הנדל"ן ולכן המחירים עומדים בפני צניחה.

תשואה גבוהה מובטחת! כותרות העיתונים זועקים: ירידות חדות! משבר פיננסי! וכל כתב כלכלי מדווח כמה נשחקו החסכונות וההשקעות... המשקיע הפשוט מאוד מושפע מהתשואה לטווח קצר. הוא בוחן את השקעותיו הפיננסיות הנזילות פעם בשנה, פעם ברבעון, פעם בשבוע ולעיתים אפילו פעם ביום. ההתמכרות לטווח הקצר ולמושג העקלקל "תשואה" מוביל את אותו משקיע לקבל החלטות פיננסיות גרועות ופזיזות.

נשמח לעמוד לרשותכם בפגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל התחייבות.

שם מלא:

טלפון:

אימייל:

הודעה:
Please let us know your message.

inside image en